Organizacje / KRS 0000433516
ASTER TRADE
Zdarzenia
| Nr wpisu | Data | Opis | Sąd |
Nr wpisu 1 | Data 21.09.2012 | Opis REJESTRACJA W KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM | Sąd SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO PO.VIII NS-REJ.KRS/25156/12/488 |
✓ Dodano Osoby w organach: • PRZEMYSŁAW KORNECKI Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU Wspólnicy: • PRZEMYSŁAW KORNECKI Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 5000 ZŁ Kody PKD: • 10 - Produkcja artykułów spożywczych • 10.1 - Przetwarzanie i konserwowanie mięsa oraz produkcja wyrobów z mięsa • 11 - Produkcja napojów • 13 - Produkcja wyrobów tekstylnych • 14 - Produkcja odzieży • 17 - Produkcja papieru i wyrobów z papieru • 18 - Poligrafia i reprodukcja zapisanych nośników informacji • 19 - Wytwarzanie i przetwarzanie koksu i produktów rafinacji ropy naftowej • 22 - Produkcja wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych • 23 - Produkcja wyrobów z pozostałych mineralnych surowców niemetalicznych • 25 - Produkcja metalowych wyrobów gotowych, z wyłączeniem maszyn i urządzeń • 26 - Produkcja komputerów, wyrobów elektronicznych i optycznych • 27 - Produkcja urządzeń elektrycznych • 28 - Produkcja maszyn i urządzeń, gdzie indziej niesklasyfikowana • 30 - Produkcja pozostałego sprzętu transportowego • 31 - Produkcja mebli • 32 - Pozostała produkcja wyrobów • 33 - Naprawa, konserwacja i instalowanie maszyn i urządzeń • 42 - Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej • 43 - Roboty budowlane specjalistyczne • 49 - Transport lądowy oraz transport rurociągowy • 50 - Transport wodny • 53 - Działalność pocztowa i kurierska • 55 - Zakwaterowanie • 56 - Działalność usługowa związana z wyżywieniem • 58 - Działalność wydawnicza • 68 - Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości • 72 - Badania naukowe i prace rozwojowe • 77 - Wynajem i dzierżawa • 78 - Działalność związana z zatrudnieniem • 81 - Działalność usługowa związana z utrzymaniem porządku w budynkach i zagospodarowaniem terenów zieleni • 82 - Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej • 16 - PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA ORAZ KORKA, Z WYŁĄCZENIEM MEBLI; PRODUKCJA WYROBÓW ZE SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIA • 29 - PRODUKCJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, PRZYCZEP I NACZEP, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI • 35 - WYTWARZANIE I ZAOPATRYWANIE W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ, GAZ, PARĘ WODNĄ, GORĄCĄ WODĘ I POWIETRZE DO UKŁADÓW KLIMATYZACYJNYCH • 35.1 - Wytwarzanie, przesyłanie, dystrybucja i handel energią elektryczną • 38 - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE ZBIERANIEM, PRZETWARZANIEM I UNIESZKODLIWIANIEM ODPADÓW; ODZYSK SUROWCÓW • 41 - ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW • 45 - HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH • 46 - HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI • 47 - HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI • 52 - MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT • 63 - DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI • 64.9 - Pozostała finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych • 70 - DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM • 73 - REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ Dane firmy: Nazwa: ASTER TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kapitał zakładowy: 5000.00 Może mieć więcej udziałów: WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Sposób reprezentacji: JEŻELI W SKŁAD ZARZĄDU WCHODZI WIĘCEJ NIŻ JEDNA OSOBA, DO REPREZENTACJI SPÓŁKI UPRAWNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU. Siedziba - kraj: POLSKA Siedziba - województwo: WIELKOPOLSKIE Siedziba - powiat: M. POZNAŃ Siedziba - gmina: M. POZNAŃ Siedziba - miejscowość: POZNAŃ Adres - kraj: POLSKA Adres - miejscowość: POZNAŃ Kod pocztowy: 61-696 Poczta: POZNAŃ Ulica: SERBSKA Nr domu: 8B Nr lokalu: 6 Czas na jaki utworzony został podmiot: NIEOZNACZONY Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 02.04.2012 R., NOTARIUSZ JACEK KACZOROWSKI; KANCELARIA NOTARIALNA W. CENDROWSKI J. KACZOROWSKI SPÓŁKA CYWILNA W POZNANIU, UL. MŁYŃSKA 13/8 POZNAŃ, REP. A NR 3867/2012. | |||
Nr wpisu 2 | Data 19.10.2012 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO PO.VIII NS-REJ.KRS/27427/12/371 |
✓ Dodano Dane firmy: NIP: 9721240845 | |||
Nr wpisu 3 | Data 02.04.2015 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO PO.VIII NS-REJ.KRS/8224/15/32 |
✓ Dodano Osoby w organach: • ALEKSANDER BABESH Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU Wspólnicy: • MARKETING SPV 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ Kody PKD: • 43 - Roboty budowlane specjalistyczne • 49 - Transport lądowy oraz transport rurociągowy • 68 - Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości • 77 - Wynajem i dzierżawa • 82 - Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej • 38 - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE ZBIERANIEM, PRZETWARZANIEM I UNIESZKODLIWIANIEM ODPADÓW; ODZYSK SUROWCÓW • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych Przeważająca działalność: Tak • 45 - HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH • 46 - HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI • 47 - HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI ✗ Usunięto Osoby w organach: • PRZEMYSŁAW KORNECKI Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU Wspólnicy: • PRZEMYSŁAW KORNECKI Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 5000 ZŁ Kody PKD: • 10 - Produkcja artykułów spożywczych • 10.1 - Przetwarzanie i konserwowanie mięsa oraz produkcja wyrobów z mięsa • 11 - Produkcja napojów • 13 - Produkcja wyrobów tekstylnych • 14 - Produkcja odzieży • 16 - PRODUKCJA WYROBÓW Z DREWNA ORAZ KORKA, Z WYŁĄCZENIEM MEBLI; PRODUKCJA WYROBÓW ZE SŁOMY I MATERIAŁÓW UŻYWANYCH DO WYPLATANIA • 17 - Produkcja papieru i wyrobów z papieru • 18 - Poligrafia i reprodukcja zapisanych nośników informacji • 19 - Wytwarzanie i przetwarzanie koksu i produktów rafinacji ropy naftowej • 22 - Produkcja wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych • 23 - Produkcja wyrobów z pozostałych mineralnych surowców niemetalicznych • 25 - Produkcja metalowych wyrobów gotowych, z wyłączeniem maszyn i urządzeń • 26 - Produkcja komputerów, wyrobów elektronicznych i optycznych • 27 - Produkcja urządzeń elektrycznych • 28 - Produkcja maszyn i urządzeń, gdzie indziej niesklasyfikowana • 29 - PRODUKCJA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH, PRZYCZEP I NACZEP, Z WYŁĄCZENIEM MOTOCYKLI • 30 - Produkcja pozostałego sprzętu transportowego • 31 - Produkcja mebli • 32 - Pozostała produkcja wyrobów • 33 - Naprawa, konserwacja i instalowanie maszyn i urządzeń • 35 - WYTWARZANIE I ZAOPATRYWANIE W ENERGIĘ ELEKTRYCZNĄ, GAZ, PARĘ WODNĄ, GORĄCĄ WODĘ I POWIETRZE DO UKŁADÓW KLIMATYZACYJNYCH • 35.1 - Wytwarzanie, przesyłanie, dystrybucja i handel energią elektryczną • 38 - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE ZBIERANIEM, PRZETWARZANIEM I UNIESZKODLIWIANIEM ODPADÓW; ODZYSK SUROWCÓW • 41 - ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW • 42 - Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej • 43 - Roboty budowlane specjalistyczne • 45 - HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH • 46 - HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI • 47 - HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI • 49 - Transport lądowy oraz transport rurociągowy • 50 - Transport wodny • 52 - MAGAZYNOWANIE I DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA WSPOMAGAJĄCA TRANSPORT • 53 - Działalność pocztowa i kurierska • 55 - Zakwaterowanie • 56 - Działalność usługowa związana z wyżywieniem • 58 - Działalność wydawnicza • 63 - DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE INFORMACJI • 64.9 - Pozostała finansowa działalność usługowa, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych • 68 - Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości • 70 - DZIAŁALNOŚĆ FIRM CENTRALNYCH (HEAD OFFICES); DORADZTWO ZWIĄZANE Z ZARZĄDZANIEM • 72 - Badania naukowe i prace rozwojowe • 73 - REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ • 77 - Wynajem i dzierżawa • 78 - Działalność związana z zatrudnieniem • 81 - Działalność usługowa związana z utrzymaniem porządku w budynkach i zagospodarowaniem terenów zieleni • 82 - Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej | |||
Nr wpisu 4 | Data 02.04.2015 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd PO.VIII NS-REJ.KRS/8224/15/32/NIP |
Nr wpisu 5 | Data 02.04.2015 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd PO.VIII NS-REJ.KRS/8224/15/32/REGON |
✓ Dodano Dane firmy: NIP: 9721240845 REGON: 302217020 | |||
Nr wpisu 6 | Data 11.07.2017 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO PO.VIII NS-REJ.KRS/20914/17/870 |
✓ Dodano Dane firmy: Koniec roku obrachunkowego: 31.12.2012 | |||
Nr wpisu 7 | Data 09.02.2024 | Opis WYKREŚLENIE Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO | Sąd SĄD REJONOWY POZNAŃ - NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO PO.VIII NS-REJ.KRS/4771/24/653 |
✓ Dodano Dane firmy: Okoliczności rozwiązania: ROZWIĄZANIE BEZ PRZEPROWADZENIA LIKWIDACJI Informacja o rozwiązaniu: POSTANOWIENIE SĄDU REJONOWEGO POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU Z DNIA 28.12.2023 R. O ROZWIĄZANIU SPÓŁKI BEZ PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA LIKWIDACYJNEGO (ART. 25D UST. 1 USTAWY O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM), SYGN. AKT: PO. VIII NS-REJ.KRS 26646/23/747, 28.12.2023 ✗ Usunięto Osoby w organach: • ALEKSANDER BABESH Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU Wspólnicy: • MARKETING SPV 1 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 100 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 5.000,00 ZŁ Kody PKD: • 41.20.Z - Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych Przeważająca działalność: Tak • 38 - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA ZE ZBIERANIEM, PRZETWARZANIEM I UNIESZKODLIWIANIEM ODPADÓW; ODZYSK SUROWCÓW • 68 - Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości • 82 - Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej • 46 - HANDEL HURTOWY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI • 77 - Wynajem i dzierżawa • 43 - Roboty budowlane specjalistyczne • 45 - HANDEL HURTOWY I DETALICZNY POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI; NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH • 49 - Transport lądowy oraz transport rurociągowy • 47 - HANDEL DETALICZNY, Z WYŁĄCZENIEM HANDLU DETALICZNEGO POJAZDAMI SAMOCHODOWYMI Dane firmy: Nazwa: ASTER TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Kapitał zakładowy: 5000.00 Może mieć więcej udziałów: WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Sposób reprezentacji: JEŻELI W SKŁAD ZARZĄDU WCHODZI WIĘCEJ NIŻ JEDNA OSOBA, DO REPREZENTACJI SPÓŁKI UPRAWNIENI SĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU ŁĄCZNIE LUB JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO SPÓŁKĘ REPREZENTUJE JEDEN CZŁONEK ZARZĄDU. Siedziba - kraj: POLSKA Siedziba - województwo: WIELKOPOLSKIE Siedziba - powiat: M. POZNAŃ Siedziba - gmina: M. POZNAŃ Siedziba - miejscowość: POZNAŃ Adres - kraj: POLSKA Adres - miejscowość: POZNAŃ Kod pocztowy: 61-696 Poczta: POZNAŃ Ulica: SERBSKA Nr domu: 8B Nr lokalu: 6 Czas na jaki utworzony został podmiot: NIEOZNACZONY Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 02.04.2012 R., NOTARIUSZ JACEK KACZOROWSKI; KANCELARIA NOTARIALNA W. CENDROWSKI J. KACZOROWSKI SPÓŁKA CYWILNA W POZNANIU, UL. MŁYŃSKA 13/8 POZNAŃ, REP. A NR 3867/2012. Koniec roku obrachunkowego: 31.12.2012 Okoliczności rozwiązania: ROZWIĄZANIE BEZ PRZEPROWADZENIA LIKWIDACJI Informacja o rozwiązaniu: POSTANOWIENIE SĄDU REJONOWEGO POZNAŃ – NOWE MIASTO I WILDA W POZNANIU Z DNIA 28.12.2023 R. O ROZWIĄZANIU SPÓŁKI BEZ PRZEPROWADZENIA POSTĘPOWANIA LIKWIDACYJNEGO (ART. 25D UST. 1 USTAWY O KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM), SYGN. AKT: PO. VIII NS-REJ.KRS 26646/23/747, 28.12.2023 | |||