Organizacje / KRS 0000142885
ASTER CITY CABLE
Zdarzenia
| Nr wpisu | Data | Opis | Sąd |
Nr wpisu 1 | Data 09.01.2003 | Opis REJESTRACJA W KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/19818/02/989 |
✓ Dodano Osoby w organach: • JANUSZ RYSZARD ARCISZEWSKI Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU • ROBERT MACIEJ KOŁODZIEJ Organ: ZARZĄD Stanowisko: CZŁONEK ZARZĄDU • OLIVIER MARIE XAVIER DE BUSSAC Organ: ZARZĄD Stanowisko: WICEPREZES ZARZĄDU • MARIAN DĄBROWSKI Organ: RADA NADZORCZA • JACEK JAKUB NIEWĘGŁOWSKI Organ: RADA NADZORCZA • YAIR SEGAL Organ: RADA NADZORCZA Wspólnicy: • EL-VIV TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Udziały: 9800 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 17963400 ZŁ • ASTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Udziały: 6700 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 12281100 ZŁ • MESAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Udziały: 3100 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 5682300 ZŁ Kody PKD: • 22.22.Z - Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych • 32.20.A - Produkcja urządzeń nadawczych telewizyjnych i radiowych oraz aparatów dla telefonii i telegrafii przewodowej, z wyłączeniem działalności usługowej • 32.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji nadajników telewizyjnych i radiowych • 32.30.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu radiowo- telewizyjnego oraz sprzętu do operowania dźwiękiem i obrazem • 45.21.C - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie przesyłowych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych, elektrotrakcyjnych i telekomunikacyjnych • 45.21.D - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie rozdzielczych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych • 45.31.B - Wykonywanie instalacji elektrycznych sygnalizacyjnych • 45.31.D - Wykonywanie pozostałych instalacji elektrycznych • 52.45.Z - Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, artykułów radiowo- telewizyjnych i instrumentów muzycznych • 52.48.A - Sprzedaż detaliczna mebli, wyposażenia biurowego, komputerów oraz sprzętu telekomunikacyjnego • 52.72.Z - Naprawa elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego • 64.20.A - Telefonia stacjonarna i telegrafia • 64.20.B - Telefonia ruchoma • 64.20.C - Transmisja danych • 64.20.D - Radiokomunikacja • 64.20.E - Radiodyfuzja • 64.20.F - Telewizja kablowa • 64.20.G - Działalność telekomunikacyjna pozostała • 65.23.Z - Pośrednictwo finansowe pozostałe, gdzie indziej niesklasyfikowane • 67.13.Z - Działalność pomocnicza finansowa, gdzie indziej niesklasyfikowana • 72.30.Z - Przetwarzanie danych • 72.40.Z - Działalność związana z bazami danych • 73.10.G - Prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk technicznych • 74.13.Z - Badanie rynku i opinii publicznej • 74.14.A - Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania • 74.20.A - Działalność w zakresie projektowania budowlanego, urbanistycznego, technologicznego • 74.30.Z - Badania i analizy techniczne • 74.40.Z - Reklama • 74.81.Z - Działalność fotograficzna • 92.11.Z - Produkcja filmów i nagrań wideo • 92.20.Z - Dz iałalność radiowa i telewizyjna • 74.83.Z - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI I USŁUGAMI SEKRETARSKIMI Dane firmy: Kapitał zakładowy: 36660000.00 Nazwa: ASTER CITY CABLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Może mieć więcej udziałów: WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Sposób reprezentacji: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM REGON: 010772031 Siedziba - kraj: POLSKA Siedziba - województwo: MAZOWIECKIE Siedziba - powiat: M.ST. WARSZAWA Siedziba - gmina: M.ST. WARSZAWA Siedziba - miejscowość: WARSZAWA Adres - kraj: POLSKA Adres - miejscowość: WARSZAWA Kod pocztowy: 02-672 Poczta: WARSZAWA Ulica: DOMANIEWSKA Nr domu: 41 Dane o wcześniejszej rejestracji: RHB 41770 SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY, XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY-REJESTROWY Czas na jaki utworzony został podmiot: NIEOZNACZONY Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 29 WRZEŚNIA 1994R. PRZED NOTARIUSZEM MICHAŁEM WALKOWSKIM Z KANCELARII NOTARIALNEJ W WARSZAWIE, PRZY UL. ZŁOTEJ 73 LOK. 2, NR REPERTORIUM A-2787/94
ZMIANA UMOWY SPÓŁKI 31 PAŹDZEIRNIKA 2002R. PRZED NOTARIUSZEM DOROTĄ RYNKIEWICZ-SZAFURSKĄ Z KACELARII NOTARIALNEJ W WARSZAWIE, PRZY UL. ELEKTORALNEJ NR 11 M. 7 NR REPRETORIUM A-5106/2002: ZMIANA ARTYKUŁÓW: 1,4-5,7-8,10-26, 28-29,31-40; WYKREŚLENIE ARTYKUŁÓW 41-55; PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY UMOWY SPÓŁKI
ZMIANA UMOWY SPÓŁKI 06 GRUDNIA 2002R. PRZED POWYŻSZYM NOTARIUSZEM, NR REPERTORIUM A-9677/2002 ZMIANA ARTYKUŁU 10; PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY UMOWY SPÓŁKI | |||
Nr wpisu 2 | Data 19.02.2003 | Opis SPROSTOWANIE WPISU | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/1834/03/455 |
✗ Usunięto Osoby w organach: • JACEK JAKUB NIEWĘGŁOWSKI Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 3 | Data 29.04.2003 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/6588/03/716 |
Nr wpisu 4 | Data 02.06.2003 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/6064/03/965 |
✓ Dodano Osoby w organach: • ROBERT MACIEJ KOŁODZIEJ Organ: ZARZĄD Stanowisko: WICEPREZES ZARZĄDU • LUCA VELUSSI Organ: RADA NADZORCZA • MATTHIJS BOGERS Organ: RADA NADZORCZA • DAVE KNICKEL Organ: RADA NADZORCZA • ROBERT KNORR Organ: RADA NADZORCZA • PAWEL SCOTT Organ: RADA NADZORCZA Wspólnicy: • ASTER CITY CABLE HOLDING (LUXEMBOURG) S.A.R.L. Udziały: 13.487 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 24.721.671 PLN • ASTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Udziały: 6700 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 12281100 ZŁ Dane firmy: Kapitał zakładowy: 42685071.00 Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 31.03.2003 R. PRZED NOTARIUSZEM IZABELĄ MIKLAS Z KANCELARII NOTARIALNEJ W WARSZAWIE, PRZY AL. SZUCHA NR 16 LOK. 16, REP. A NR 1279/2003: ZMIANA ARTYKUŁ 8 UMOWY SPÓŁKI ✗ Usunięto Osoby w organach: • ROBERT MACIEJ KOŁODZIEJ Organ: ZARZĄD Stanowisko: CZŁONEK ZARZĄDU • MARIAN DĄBROWSKI Organ: RADA NADZORCZA • YAIR SEGAL Organ: RADA NADZORCZA Wspólnicy: • EL-VIV TELECOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Udziały: 9800 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 17963400 ZŁ • ASTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Udziały: 6700 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 12281100 ZŁ Dane firmy: Kapitał zakładowy: 36660000.00 | |||
Nr wpisu 5 | Data 20.10.2003 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/19786/03/336 |
✓ Dodano Osoby w organach: • JOANNA PASYNKIEWICZ Organ: ZARZĄD Stanowisko: CZŁONEK ZARZĄDU Dane firmy: Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 26 WRZEŚNIA 2003 R. PRZED NOTARIUSZEM IZABELĄ MIKLAS Z KANCELARII NOTARIALNEJ W WARSZAWIE, PRZY AL. SZUCHA 16 LOK. 16, NR REPERTORIUM A-3799/2003:\WYKREŚLENIE ARTYKUŁÓW 11.1, 11.2, 19 - 24 I ODPOWIEDNIA ZMIANA NUMERACJI POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW, ZMIANA ARTYKUŁÓW 4, 10, 11, 12 - 13, 15, 15.4, 15.8, 16 - 17, 18.3, 18.4, 19 - 34; PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY UMOWY SPÓŁKI ✗ Usunięto Osoby w organach: • LUCA VELUSSI Organ: RADA NADZORCZA • MATTHIJS BOGERS Organ: RADA NADZORCZA • DAVE KNICKEL Organ: RADA NADZORCZA • ROBERT KNORR Organ: RADA NADZORCZA • PAWEL SCOTT Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 6 | Data 23.02.2004 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/3640/04/115 |
✓ Dodano Osoby w organach: • JOANNA PASYNKIEWICZ Organ: ZARZĄD Stanowisko: WICEPREZES ZARZĄDU ✗ Usunięto Osoby w organach: • JOANNA PASYNKIEWICZ Organ: ZARZĄD Stanowisko: CZŁONEK ZARZĄDU | |||
Nr wpisu 7 | Data 15.06.2004 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/12837/04/739 |
Nr wpisu 8 | Data 30.11.2004 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/27342/04/912 |
Nr wpisu 9 | Data 26.07.2005 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/18766/05/629 |
Nr wpisu 10 | Data 20.09.2005 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XX NS-REJ.KRS/24485/05/290 |
✓ Dodano Wspólnicy: • ASTER CITY CABLE HOLDING (LUXEMBOURG) S.A.R.L. Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 23.287 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 42.685.071,00 ZŁOTYCH ✗ Usunięto Wspólnicy: • MESAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Udziały: 3100 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 5682300 ZŁ • ASTER CITY CABLE HOLDING (LUXEMBOURG) S.A.R.L. Udziały: 13.487 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 24.721.671 PLN • ASTER POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Udziały: 6700 UDZIAŁÓW W ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 12281100 ZŁ | |||
Nr wpisu 11 | Data 27.03.2006 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XIII NS-REJ.KRS/5965/06/213 |
✓ Dodano Wspólnicy: • ASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 23.287 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 42.685.071,00 PLN ✗ Usunięto Wspólnicy: • ASTER CITY CABLE HOLDING (LUXEMBOURG) S.A.R.L. Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 23.287 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 42.685.071,00 ZŁOTYCH | |||
Nr wpisu 12 | Data 04.08.2006 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XIII NS-REJ.KRS/16051/06/457 |
✓ Dodano Wspólnicy: • ASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 23.287 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 42.685.071,00 ZŁOTYCH ✗ Usunięto Wspólnicy: • ASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 23.287 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 42.685.071,00 PLN | |||
Nr wpisu 13 | Data 09.08.2006 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XIII NS-REJ.KRS/24460/06/646 |
✗ Usunięto Osoby w organach: • OLIVIER MARIE XAVIER DE BUSSAC Organ: ZARZĄD Stanowisko: WICEPREZES ZARZĄDU | |||
Nr wpisu 14 | Data 28.09.2006 | Opis WYKREŚLENIE Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO | Sąd SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO WA.XIII NS-REJ.KRS/28841/06/93 |
✗ Usunięto Osoby w organach: • JANUSZ RYSZARD ARCISZEWSKI Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU • ROBERT MACIEJ KOŁODZIEJ Organ: ZARZĄD Stanowisko: WICEPREZES ZARZĄDU • JOANNA PASYNKIEWICZ Organ: ZARZĄD Stanowisko: WICEPREZES ZARZĄDU Wspólnicy: • ASTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 23.287 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 42.685.071,00 ZŁOTYCH Kody PKD: • 74.83.Z - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI I USŁUGAMI SEKRETARSKIMI • 64.20.C - Transmisja danych • 64.20.D - Radiokomunikacja • 64.20.E - Radiodyfuzja • 64.20.F - Telewizja kablowa • 64.20.G - Działalność telekomunikacyjna pozostała • 64.20.A - Telefonia stacjonarna i telegrafia • 64.20.B - Telefonia ruchoma • 45.21.C - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie przesyłowych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych, elektrotrakcyjnych i telekomunikacyjnych • 45.21.D - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie rozdzielczych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych • 45.31.B - Wykonywanie instalacji elektrycznych sygnalizacyjnych • 45.31.D - Wykonywanie pozostałych instalacji elektrycznych • 74.20.A - Działalność w zakresie projektowania budowlanego, urbanistycznego, technologicznego • 73.10.G - Prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk technicznych • 74.30.Z - Badania i analizy techniczne • 74.14.A - Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania • 74.40.Z - Reklama • 22.22.Z - Produkcja opakowań z tworzyw sztucznych • 74.81.Z - Działalność fotograficzna • 92.11.Z - Produkcja filmów i nagrań wideo • 74.13.Z - Badanie rynku i opinii publicznej • 65.23.Z - Pośrednictwo finansowe pozostałe, gdzie indziej niesklasyfikowane • 67.13.Z - Działalność pomocnicza finansowa, gdzie indziej niesklasyfikowana • 32.20.A - Produkcja urządzeń nadawczych telewizyjnych i radiowych oraz aparatów dla telefonii i telegrafii przewodowej, z wyłączeniem działalności usługowej • 32.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji nadajników telewizyjnych i radiowych • 32.30.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu radiowo- telewizyjnego oraz sprzętu do operowania dźwiękiem i obrazem • 52.72.Z - Naprawa elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego • 72.30.Z - Przetwarzanie danych • 72.40.Z - Działalność związana z bazami danych • 92.20.Z - Dz iałalność radiowa i telewizyjna • 52.48.A - Sprzedaż detaliczna mebli, wyposażenia biurowego, komputerów oraz sprzętu telekomunikacyjnego • 52.45.Z - Sprzedaż detaliczna elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, artykułów radiowo- telewizyjnych i instrumentów muzycznych Dane firmy: Nazwa: ASTER CITY CABLE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Może mieć więcej udziałów: WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Sposób reprezentacji: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM Siedziba - kraj: POLSKA Siedziba - województwo: MAZOWIECKIE Siedziba - powiat: M.ST. WARSZAWA Siedziba - gmina: M.ST. WARSZAWA Siedziba - miejscowość: WARSZAWA Adres - kraj: POLSKA Adres - miejscowość: WARSZAWA Kod pocztowy: 02-672 Poczta: WARSZAWA Ulica: DOMANIEWSKA Nr domu: 41 Dane o wcześniejszej rejestracji: RHB 41770 SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY, XVI WYDZIAŁ GOSPODARCZY-REJESTROWY Czas na jaki utworzony został podmiot: NIEOZNACZONY Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 29 WRZEŚNIA 1994R. PRZED NOTARIUSZEM MICHAŁEM WALKOWSKIM Z KANCELARII NOTARIALNEJ W WARSZAWIE, PRZY UL. ZŁOTEJ 73 LOK. 2, NR REPERTORIUM A-2787/94
ZMIANA UMOWY SPÓŁKI 06 GRUDNIA 2002R. PRZED POWYŻSZYM NOTARIUSZEM, NR REPERTORIUM A-9677/2002 ZMIANA ARTYKUŁU 10; PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY UMOWY SPÓŁKI Kapitał zakładowy: 42685071.00 Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 31.03.2003 R. PRZED NOTARIUSZEM IZABELĄ MIKLAS Z KANCELARII NOTARIALNEJ W WARSZAWIE, PRZY AL. SZUCHA NR 16 LOK. 16, REP. A NR 1279/2003: ZMIANA ARTYKUŁ 8 UMOWY SPÓŁKI Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 26 WRZEŚNIA 2003 R. PRZED NOTARIUSZEM IZABELĄ MIKLAS Z KANCELARII NOTARIALNEJ W WARSZAWIE, PRZY AL. SZUCHA 16 LOK. 16, NR REPERTORIUM A-3799/2003:\WYKREŚLENIE ARTYKUŁÓW 11.1, 11.2, 19 - 24 I ODPOWIEDNIA ZMIANA NUMERACJI POZOSTAŁYCH ARTYKUŁÓW, ZMIANA ARTYKUŁÓW 4, 10, 11, 12 - 13, 15, 15.4, 15.8, 16 - 17, 18.3, 18.4, 19 - 34; PRZYJĘTO TEKST JEDNOLITY UMOWY SPÓŁKI | |||