Organizacje / KRS 0000019151
ASTER ZAK
Zdarzenia
| Nr wpisu | Data | Opis | Sąd |
Nr wpisu 1 | Data 11.06.2001 | Opis REJESTRACJA W KRAJOWYM REJESTRZE SĄDOWYM | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/966/01/244 |
✓ Dodano Osoby w organach: • JACEK JAN MAŚLONA Organ: RADA NADZORCZA • JANUSZ SEMENIUK Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES • BOŻENA NONGISER Organ: RADA NADZORCZA • IZABELA MARIA TURZA Organ: RADA NADZORCZA Wspólnicy: • ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN SPÓŁKA AKCYJNA Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 4 UDZIAŁY O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 4.000ZŁOTYCH Kody PKD: • 72.20.Z - Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych • 24.11.Z - Produkcja gazów technicznych • 25.24.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych PODSEKCJA PRODUKCJA WYROBÓW Z POZOSTAŁYCH SUROWCÓW DI NIEMETALICZNYCH • 28.11.B - Produkcja konstrukcji metalowych, z wyłączeniem działalności usługowej • 28.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej • 28.51.Z - Obróbka metali i nakładanie powłok na metale • 28.52.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych • 28.71.Z - Produkcja pojemników metalowych • 28.74.Z - Produkcja złączy, śrub, łańcuchów i sprężyn • 28.75.B - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych PODSEKCJA PRODUKCJA MASZYN I URZĄDZEŃ, GDZIE DK INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA • 29.24.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana • 30.01.Z - Produkcja maszyn biurowych • 30.02.Z - Produkcja komputerów i pozostałych urządzeń do przetwarzania informacji • 31.10.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy, konserwacji i przezwajania silników elektrycznych prądnic i transformatorów, • 31.20.A - Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej, z wyłączeniem działalności usługowej • 31.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji elektrycznej aparatury rozdzielczej i sterowniczej • 31.62.A - Produkcja sprzętu elektrycznego, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem działalności usługowej • 31.62.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu elektrycznego, gdzie indziej niesklasyfikowana • 33.20.A - Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych, badawczych, nawigacyjnych i pozostałego przeznaczenia, z wyłączeniem działalności usługowej • 33.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych, badawczych, testujących, nawigacyjnych • 33.30.Z - Produkcja systemów do sterowania procesami przemysłowymi • 45.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych; roboty ziemne • 45.21.C - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie przesyłowych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych, elektrotrakcyjnych i telekomunikacyjnych • 45.21.D - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie rozdzielczych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych • 45.31.A - Wykonywanie instalacji elektrycznych budynków i budowli • 45.31.B - Wykonywanie instalacji elektrycznych sygnalizacyjnych • 45.31.D - Wykonywanie pozostałych instalacji elektrycznych • 45.32.Z - Wykonywanie robót budowlanych izolacyjnych • 45.33.A - Wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania i wentylacyjnych • 45.34.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych • 52.48.G - Sprzedaż detaliczna artykułów nieżywnościowych w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie indziej niesklasyfikowana • 52.72.Z - Naprawa elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego • 52.73.Z - Naprawa zegarków, zegarów i biżuterii • 52.74.Z - Naprawa artykułów użytku osobistego i domowego, gdzie indziej niesklasyfikowana • 60.24.B - Transport drogowy towarów pojazdami uniwersalnymi • 64.20.C - Transmisja danych • 72.10.Z - Doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego • 72.30.Z - Przetwarzanie danych • 72.40.Z - Działalność związana z bazami danych • 72.50.Z - Konserwacja i naprawa maszyn biurowych, księgujących i sprzętu komputerowego • 72.60.Z - Działalność związana z informatyką, pozostała • 73.10.G - Prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk technicznych • 74.20.A - Działalność w zakresie projektowania budowlanego, urbanistycznego, technologicznego • 74.30.Z - Badania i analizy techniczne • 74.40.Z - Reklama • 74.60.Z - Działalność detektywistyczna i ochroniarska • 51.70.A - POZOSTAŁA SPRZEDAŻ HURTOWA WYSPECJALIZOWANA • 80.42.Z - POZASZKOLNE FORMY KSZTAŁCENIA, GDZIE INDZIEJ NIE SKLASYFIKOWANE • 52.63.Z - POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ • 74.83.Z - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI I USŁUGAMI SEKRETARSKIMI • 25.13.A - PRODUKCJA WYROBÓW GUMOWYCH TECHNICZNYCH Dane firmy: Kapitał zakładowy: 4000.00 Adres - kraj: POLSKA Adres - miejscowość: KĘDZIERZYN-KOŹLE Kod pocztowy: 47-220 Poczta: KĘDZIERZYN-KOŹLE,SKR.POCZT.163 Ulica: TEREN ZAKŁADÓW AZOTOWYCH "KĘDZIERZYN" SA REGON: 531578481 Sposób reprezentacji: JEDNOOSOBOWO Nazwa: ASTER ZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Może mieć więcej udziałów: WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Siedziba - kraj: POLSKA Siedziba - województwo: OPOLSKIE Siedziba - powiat: KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI Siedziba - gmina: KĘDZIERZYN-KOŹLE Siedziba - miejscowość: KĘDZIERZYN-KOŹLE Dane o wcześniejszej rejestracji: RHB 3650 SĄD REJONOWY W OPOLU,WYDZIAŁ V GOSPODARCZY Czas na jaki utworzony został podmiot: NIEOZNACZONY Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 4.10.1999R,NOTARIUSZ AGATA MISZKIEWICZ-KULA,KANCELARIA NOTARIALNA W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU,REP.A NR 8006/1999, 6.11.2000R,NOT.A.MISZKIEWICZ-KULA,KN W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU
REP. A NR 8162/2000,ZMIANA PARAGRAFÓW:14,22,24,31 UMOWY. Oznaczenie pisma/ogłoszenia: GAZETA WYBORCZA | |||
Nr wpisu 2 | Data 09.03.2002 | Opis INNY WPIS | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/413/02/934 |
✓ Dodano Wspólnicy: • ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN SPÓŁKA AKCYJNA Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 1369 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1369000,00 ZŁ. Dane firmy: Kapitał zakładowy: 1369000.00 ✗ Usunięto Wspólnicy: • ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN SPÓŁKA AKCYJNA Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 4 UDZIAŁY O ŁĄCZNEJ WYSOKOŚCI 4.000ZŁOTYCH Dane firmy: Kapitał zakładowy: 4000.00 | |||
Nr wpisu 3 | Data 20.06.2002 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/2188/02/25 |
Nr wpisu 4 | Data 30.07.2002 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/2787/02/230 |
✓ Dodano Osoby w organach: • ZBIGNIEW TOMASZ ŚLĘZAK Organ: RADA NADZORCZA ✗ Usunięto Osoby w organach: • IZABELA MARIA TURZA Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 5 | Data 05.02.2003 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/362/03/40 |
✓ Dodano Dane firmy: Zawarcie/zmiana umowy/statutu: AKT NOTARIALNY Z DNIA 06.01.2003R., KN D. NATKANIEC W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, REP. A NR 64/2003 - ZMIANA PAR. 16, 22, 31 UMOWY SPÓŁKI. | |||
Nr wpisu 6 | Data 25.03.2003 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/978/03/373 |
✓ Dodano Dane firmy: Zawarcie/zmiana umowy/statutu: AKT NOTARIALNY Z DNIA 20.02.2003R. SPORZĄDZONY W KN. D. NATKANIEC W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, REP.A NR 1088/2003 ZMIENIONO PAR. 9, 11 UST. 2, PAR. 17 UMOWY SPÓŁKI. | |||
Nr wpisu 7 | Data 17.07.2003 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/2925/03/707 |
Nr wpisu 8 | Data 21.06.2004 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/5127/04/917 |
Nr wpisu 9 | Data 29.06.2005 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/3867/05/769 |
✓ Dodano Kody PKD: • 24.11.Z - Produkcja gazów technicznych • 25.13.Z - Produkcja pozostałych wyrobów gumowych • 25.24.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych PODSEKCJA PRODUKCJA WYROBÓW Z POZOSTAŁYCH SUROWCÓW DI NIEMETALICZNYCH • 27.22.Z - Produkcja rur stalowych • 28.11.A - Produkcja budynków prefabrykowanych z metalu, z wyłączeniem działalności usługowej • 28.11.B - Produkcja konstrukcji metalowych, z wyłączeniem działalności usługowej • 28.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej • 28.51.Z - Obróbka metali i nakładanie powłok na metale • 28.52.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych • 28.62.Z - Produkcja narzędzi • 28.71.Z - Produkcja pojemników metalowych • 28.74.Z - Produkcja złączy, śrub, łańcuchów i sprężyn • 28.75.B - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych PODSEKCJA PRODUKCJA MASZYN I URZĄDZEŃ, GDZIE DK INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA • 29.11.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy oraz konserwacji silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych • 29.13.Z - Produkcja kurków i zaworów • 29.14.Z - Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych • 29.24.A - Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem działalności usługowej • 29.24.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana • 29.42.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji obrabiarek i pozostałych narzędzi mechanicznych do obróbki metalu • 29.56.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia • 30.01.Z - Produkcja maszyn biurowych • 30.02.Z - Produkcja komputerów i pozostałych urządzeń do przetwarzania informacji • 31.10.A - Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów, z wyłączeniem działalności usługowej • 31.10.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy, konserwacji i przezwajania silników elektrycznych prądnic i transformatorów, • 31.20.A - Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej, z wyłączeniem działalności usługowej • 31.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji elektrycznej aparatury rozdzielczej i sterowniczej • 31.61.Z - Produkcja wyposażenia elektrycznego do silników i pojazdów, gdzie indziej niesklasyfikowana • 31.62.A - Produkcja sprzętu elektrycznego, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem działalności usługowej • 31.62.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu elektrycznego, gdzie indziej niesklasyfikowana • 33.10.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu medycznego, włączając chirurgiczny • 33.20.A - Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych, badawczych, nawigacyjnych i pozostałego przeznaczenia, z wyłączeniem działalności usługowej • 33.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych, badawczych, testujących, nawigacyjnych • 33.30.Z - Produkcja systemów do sterowania procesami przemysłowymi • 45.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych; roboty ziemne • 45.21.C - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie przesyłowych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych, elektrotrakcyjnych i telekomunikacyjnych • 45.31.A - Wykonywanie instalacji elektrycznych budynków i budowli • 45.31.B - Wykonywanie instalacji elektrycznych sygnalizacyjnych • 45.31.D - Wykonywanie pozostałych instalacji elektrycznych • 45.32.Z - Wykonywanie robót budowlanych izolacyjnych • 45.33.A - Wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania i wentylacyjnych • 45.33.B - Wykonywanie instalacji wodno- kanalizacyjnych • 45.34.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych • 51.18.Z - Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży określonego towaru lub określonej grupy towarów, gdzie indziej niesklasyfikowana • 51.19.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju • 51.55.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych • 51.90.Z - Pozostała sprzedaż hurtowa • 52.48.A - Sprzedaż detaliczna mebli, wyposażenia biurowego, komputerów oraz sprzętu telekomunikacyjnego • 52.48.G - Sprzedaż detaliczna artykułów nieżywnościowych w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie indziej niesklasyfikowana • 52.63.B - Sprzedaż detaliczna pozostała prowadzona poza siecią sklepową, gdzie indziej niesklasyfikowana • 52.72.Z - Naprawa elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego • 52.73.Z - Naprawa zegarków, zegarów i biżuterii • 52.74.Z - Naprawa artykułów użytku osobistego i domowego, gdzie indziej niesklasyfikowana • 60.24.A - Transport drogowy towarów pojazdami specjalizowanymi • 60.24.B - Transport drogowy towarów pojazdami uniwersalnymi • 60.24.C - Wynajem samochodów ciężarowych z kierowcą • 64.20.C - Transmisja danych • 64.20.G - Działalność telekomunikacyjna pozostała • 65.12.B - Pośrednictwo pieniężne pozostałe, gdzie indziej niesklasyfikowane • 65.22.Z - Pozostałe formy udzielania kredytów • 65.23.Z - Pośrednictwo finansowe pozostałe, gdzie indziej niesklasyfikowane • 70.20.Z - Wynajem nieruchomości na własny rachunek • 71.33.Z - Wynajem maszyn i urządzeń biurowych i sprzętu komputerowego • 71.34.Z - Wynajem pozostałych maszyn i urządzeń • 72.10.Z - Doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego • 72.22.Z - Działalność w zakresie oprogramowania, pozostała • 72.30.Z - Przetwarzanie danych • 72.40.Z - Działalność związana z bazami danych • 72.50.Z - Konserwacja i naprawa maszyn biurowych, księgujących i sprzętu komputerowego • 72.60.Z - Działalność związana z informatyką, pozostała • 73.10.G - Prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk technicznych • 74.12.Z - Działalność rachunkowo-księgowa • 74.14.A - Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania • 74.20.A - Działalność w zakresie projektowania budowlanego, urbanistycznego, technologicznego • 74.30.Z - Badania i analizy techniczne • 74.40.Z - Reklama • 74.85.Z - Działalność związana z tłumaczeniami i usługami sekretarskimi • 80.42.B - Ks ztałcenie ustawiczne dorosłych i pozostałe formy kształcenia, gdzie indziej niesklasyfikowane Dane firmy: Adres - kraj: POLSKA Adres - miejscowość: KĘDZIERZYN-KOŹLE Kod pocztowy: 47-223 Poczta: KĘDZIERZYN-KOŹLE Ulica: MOSTOWA Nr domu: 30G Zawarcie/zmiana umowy/statutu: AKT NOTARIALNY Z DNIA 09.05.2005R., REP.A NR 3147/2005 SPORZĄDZONY PRZEZ NOTARIUSZ DANUTĘ NATKANIEC W KANCELARII NOTARIALNEJ W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU - ZMIANA PAR.: 1,3,6,7,8,9,10,11,12 UST. 1 I UST. 3,M, PAR. 13,14,15 UST. 1 I UST. 3, PAR. 16 UST. 1-3, PAR. 17,18,20 UST. 1, PAR. 21 UST. 1 I UST. 2, PAR. 22 UST. 2, PAR. 24 UST. 3 I UST. 4, PAR. 25 UST. 3, PAR. 27 UST. 1, PAR. 28,29,31,32,34 UST. 1, PAR. 35 UST. 1, PAR. 36,37,40,41,
DODANO: UST. 3 I UST. 4 W PAR. 11, UST. 5 W PAR. 12, PAR. 16 UST. 4-5, PAR. 32,
WYKREŚLONO PAR.: 23,25, UST. 4. ✗ Usunięto Kody PKD: • 72.20.Z - Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie nauk społecznych i humanistycznych • 72.40.Z - Działalność związana z bazami danych • 72.50.Z - Konserwacja i naprawa maszyn biurowych, księgujących i sprzętu komputerowego • 72.60.Z - Działalność związana z informatyką, pozostała • 73.10.G - Prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk technicznych • 74.20.A - Działalność w zakresie projektowania budowlanego, urbanistycznego, technologicznego • 74.30.Z - Badania i analizy techniczne • 74.40.Z - Reklama • 74.60.Z - Działalność detektywistyczna i ochroniarska • 74.83.Z - DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI I USŁUGAMI SEKRETARSKIMI • 80.42.Z - POZASZKOLNE FORMY KSZTAŁCENIA, GDZIE INDZIEJ NIE SKLASYFIKOWANE • 24.11.Z - Produkcja gazów technicznych • 25.13.A - PRODUKCJA WYROBÓW GUMOWYCH TECHNICZNYCH • 25.24.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych PODSEKCJA PRODUKCJA WYROBÓW Z POZOSTAŁYCH SUROWCÓW DI NIEMETALICZNYCH • 28.11.B - Produkcja konstrukcji metalowych, z wyłączeniem działalności usługowej • 28.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej • 28.51.Z - Obróbka metali i nakładanie powłok na metale • 28.52.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych • 28.71.Z - Produkcja pojemników metalowych • 28.74.Z - Produkcja złączy, śrub, łańcuchów i sprężyn • 28.75.B - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych PODSEKCJA PRODUKCJA MASZYN I URZĄDZEŃ, GDZIE DK INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA • 29.24.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana • 30.01.Z - Produkcja maszyn biurowych • 30.02.Z - Produkcja komputerów i pozostałych urządzeń do przetwarzania informacji • 31.10.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy, konserwacji i przezwajania silników elektrycznych prądnic i transformatorów, • 31.20.A - Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej, z wyłączeniem działalności usługowej • 31.62.A - Produkcja sprzętu elektrycznego, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem działalności usługowej • 31.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji elektrycznej aparatury rozdzielczej i sterowniczej • 31.62.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu elektrycznego, gdzie indziej niesklasyfikowana • 33.30.Z - Produkcja systemów do sterowania procesami przemysłowymi • 33.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych, badawczych, testujących, nawigacyjnych • 33.20.A - Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych, badawczych, nawigacyjnych i pozostałego przeznaczenia, z wyłączeniem działalności usługowej • 45.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych; roboty ziemne • 45.21.C - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie przesyłowych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych, elektrotrakcyjnych i telekomunikacyjnych • 45.21.D - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie rozdzielczych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych i telekomunikacyjnych • 45.31.A - Wykonywanie instalacji elektrycznych budynków i budowli • 45.31.D - Wykonywanie pozostałych instalacji elektrycznych • 45.31.B - Wykonywanie instalacji elektrycznych sygnalizacyjnych • 45.34.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych • 45.32.Z - Wykonywanie robót budowlanych izolacyjnych • 45.33.A - Wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania i wentylacyjnych • 51.70.A - POZOSTAŁA SPRZEDAŻ HURTOWA WYSPECJALIZOWANA • 52.48.G - Sprzedaż detaliczna artykułów nieżywnościowych w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie indziej niesklasyfikowana • 52.63.Z - POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ • 52.72.Z - Naprawa elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego • 52.73.Z - Naprawa zegarków, zegarów i biżuterii • 52.74.Z - Naprawa artykułów użytku osobistego i domowego, gdzie indziej niesklasyfikowana • 60.24.B - Transport drogowy towarów pojazdami uniwersalnymi • 64.20.C - Transmisja danych • 72.10.Z - Doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego • 72.30.Z - Przetwarzanie danych Dane firmy: Adres - kraj: POLSKA Adres - miejscowość: KĘDZIERZYN-KOŹLE Kod pocztowy: 47-220 Poczta: KĘDZIERZYN-KOŹLE,SKR.POCZT.163 Ulica: TEREN ZAKŁADÓW AZOTOWYCH "KĘDZIERZYN" SA | |||
Nr wpisu 10 | Data 19.07.2006 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/7340/06/102 |
✓ Dodano Osoby w organach: • RYSZARD GRZYBEK Organ: RADA NADZORCZA • BARBARA JEDWABNA Organ: RADA NADZORCZA • JOANNA DUBIELCZYK Organ: RADA NADZORCZA ✗ Usunięto Osoby w organach: • JACEK JAN MAŚLONA Organ: RADA NADZORCZA • BOŻENA NONGISER Organ: RADA NADZORCZA • ZBIGNIEW TOMASZ ŚLĘZAK Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 11 | Data 11.10.2006 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/9868/06/599 |
✓ Dodano Osoby w organach: • ROMUALD BOLESŁAW SZCZEPAŃSKI Organ: PROKURENT Stanowisko: PROKURENT Typ prokury: ŁĄCZNA | |||
Nr wpisu 12 | Data 18.12.2006 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/12352/06/877 |
✓ Dodano Osoby w organach: • SŁAWOMIR SEBASTIAN SMYCZEK Organ: RADA NADZORCZA • JAROSŁAW KRZYSZTOF OSTROWSKI Organ: RADA NADZORCZA ✗ Usunięto | |||
Nr wpisu 13 | Data 23.04.2007 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/3456/07/649 |
✓ Dodano Dane firmy: NIP: 7491839743 REGON: 531578481 | |||
Nr wpisu 14 | Data 03.08.2007 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/7045/07/807 |
Nr wpisu 15 | Data 03.03.2008 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/1699/08/199 |
✓ Dodano Osoby w organach: • AGNIESZKA LESZCZYŃSKA Organ: RADA NADZORCZA • FRANCISZEK ADAM WISŁAWICZEK Organ: RADA NADZORCZA ✗ Usunięto Osoby w organach: • SŁAWOMIR SEBASTIAN SMYCZEK Organ: RADA NADZORCZA • JAROSŁAW KRZYSZTOF OSTROWSKI Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 16 | Data 17.07.2008 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/6374/08/604 |
Nr wpisu 17 | Data 22.12.2008 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/12225/08/22 |
✓ Dodano Osoby w organach: • JADWIGA MIROSŁAWA CICHOŃ Organ: RADA NADZORCZA • KRZYSZTOF MIROSŁAW JAŁOSIŃSKI Organ: RADA NADZORCZA ✗ Usunięto Osoby w organach: • RYSZARD GRZYBEK Organ: RADA NADZORCZA • FRANCISZEK ADAM WISŁAWICZEK Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 18 | Data 24.06.2009 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/6238/09/826 |
Nr wpisu 19 | Data 26.08.2009 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/9043/09/153 |
✓ Dodano Kody PKD: • 25.11.Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części • 25.91.Z - Produkcja pojemników metalowych • 25.93.Z - Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn • 25.94.Z - Produkcja złączy i śrub • 25.99.Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana • 26.20.Z - Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych • 26.51.Z - Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych • 27.11.Z - Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów • 27.90.Z - Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego • 28.15.Z - Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych • 28.29.Z - Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana • 29.31.Z - Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych • 33.11.Z - Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych • 33.12.Z - Naprawa i konserwacja maszyn • 33.13.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych • 33.14.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych • 33.20.Z - Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia • 42.21.Z - Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych • 42.22.Z - Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych • 43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę • 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych • 46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana • 49.41.Z - Transport drogowy towarów • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi • 71.11.Z - Działalność w zakresie architektury • 74.30.Z - Działalność związana z tłumaczeniami • 77.39.Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane • 95.21.Z - Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku • 22.19.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z gumy • 22.29.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych • 25.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej • 25.61.Z - Obróbka metali i nakładanie powłok na metale • 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych • 25.73.Z - Produkcja narzędzi • 43.22.Z - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych • 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych • 46.18.Z - Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów • 46.19.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju • 46.75.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych • 61.10.Z - Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej • 61.20.Z - Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej • 61.90.Z - Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji • 62.01.Z - Działalność związana z oprogramowaniem • 62.02.Z - Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki • 62.03.Z - Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi • 62.09.Z - Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych • 63.11.Z - Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność • 69.20.Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe • 70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania • 71.12.Z - Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne • 77.33.Z - Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery • 82.11.Z - Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura • 82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura • 95.11.Z - Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych • 95.22.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego • 95.25.Z - Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii • 95.29.Z - Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego • 71.20.B - Pozostałe badania i analizy techniczne • 85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane ✗ Usunięto Kody PKD: • 31.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji elektrycznej aparatury rozdzielczej i sterowniczej • 31.61.Z - Produkcja wyposażenia elektrycznego do silników i pojazdów, gdzie indziej niesklasyfikowana • 31.62.A - Produkcja sprzętu elektrycznego, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem działalności usługowej • 31.62.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu elektrycznego, gdzie indziej niesklasyfikowana • 33.10.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji sprzętu medycznego, włączając chirurgiczny • 33.20.A - Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych, badawczych, nawigacyjnych i pozostałego przeznaczenia, z wyłączeniem działalności usługowej • 24.11.Z - Produkcja gazów technicznych • 25.13.Z - Produkcja pozostałych wyrobów gumowych • 25.24.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych PODSEKCJA PRODUKCJA WYROBÓW Z POZOSTAŁYCH SUROWCÓW DI NIEMETALICZNYCH • 27.22.Z - Produkcja rur stalowych • 28.11.A - Produkcja budynków prefabrykowanych z metalu, z wyłączeniem działalności usługowej • 28.11.B - Produkcja konstrukcji metalowych, z wyłączeniem działalności usługowej • 28.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej • 28.51.Z - Obróbka metali i nakładanie powłok na metale • 28.52.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych • 28.62.Z - Produkcja narzędzi • 28.71.Z - Produkcja pojemników metalowych • 28.74.Z - Produkcja złączy, śrub, łańcuchów i sprężyn • 28.75.B - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych PODSEKCJA PRODUKCJA MASZYN I URZĄDZEŃ, GDZIE DK INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA • 29.11.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy oraz konserwacji silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych • 29.13.Z - Produkcja kurków i zaworów • 29.14.Z - Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych • 29.24.A - Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem działalności usługowej • 29.24.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana • 29.42.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji obrabiarek i pozostałych narzędzi mechanicznych do obróbki metalu • 29.56.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji pozostałych maszyn specjalnego przeznaczenia • 30.01.Z - Produkcja maszyn biurowych • 30.02.Z - Produkcja komputerów i pozostałych urządzeń do przetwarzania informacji • 31.10.A - Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów, z wyłączeniem działalności usługowej • 31.10.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy, konserwacji i przezwajania silników elektrycznych prądnic i transformatorów, • 31.20.A - Produkcja aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej, z wyłączeniem działalności usługowej • 33.20.B - Działalność usługowa w zakresie instalowania, naprawy i konserwacji instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych, badawczych, testujących, nawigacyjnych • 33.30.Z - Produkcja systemów do sterowania procesami przemysłowymi • 45.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych; roboty ziemne • 45.21.C - Wykonywanie robót ogólnobudowlanych w zakresie przesyłowych obiektów liniowych: rurociągów, linii elektroenergetycznych, elektrotrakcyjnych i telekomunikacyjnych • 45.31.A - Wykonywanie instalacji elektrycznych budynków i budowli • 45.31.B - Wykonywanie instalacji elektrycznych sygnalizacyjnych • 45.31.D - Wykonywanie pozostałych instalacji elektrycznych • 45.32.Z - Wykonywanie robót budowlanych izolacyjnych • 45.33.A - Wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania i wentylacyjnych • 45.33.B - Wykonywanie instalacji wodno- kanalizacyjnych • 45.34.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych • 51.18.Z - Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży określonego towaru lub określonej grupy towarów, gdzie indziej niesklasyfikowana • 51.19.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju • 51.55.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych • 51.90.Z - Pozostała sprzedaż hurtowa • 52.48.A - Sprzedaż detaliczna mebli, wyposażenia biurowego, komputerów oraz sprzętu telekomunikacyjnego • 52.48.G - Sprzedaż detaliczna artykułów nieżywnościowych w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie indziej niesklasyfikowana • 52.63.B - Sprzedaż detaliczna pozostała prowadzona poza siecią sklepową, gdzie indziej niesklasyfikowana • 52.72.Z - Naprawa elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego • 52.73.Z - Naprawa zegarków, zegarów i biżuterii • 52.74.Z - Naprawa artykułów użytku osobistego i domowego, gdzie indziej niesklasyfikowana • 60.24.A - Transport drogowy towarów pojazdami specjalizowanymi • 60.24.B - Transport drogowy towarów pojazdami uniwersalnymi • 60.24.C - Wynajem samochodów ciężarowych z kierowcą • 64.20.C - Transmisja danych • 64.20.G - Działalność telekomunikacyjna pozostała • 65.12.B - Pośrednictwo pieniężne pozostałe, gdzie indziej niesklasyfikowane • 65.22.Z - Pozostałe formy udzielania kredytów • 65.23.Z - Pośrednictwo finansowe pozostałe, gdzie indziej niesklasyfikowane • 70.20.Z - Wynajem nieruchomości na własny rachunek • 71.33.Z - Wynajem maszyn i urządzeń biurowych i sprzętu komputerowego • 71.34.Z - Wynajem pozostałych maszyn i urządzeń • 72.10.Z - Doradztwo w zakresie sprzętu komputerowego • 72.22.Z - Działalność w zakresie oprogramowania, pozostała • 72.30.Z - Przetwarzanie danych • 72.40.Z - Działalność związana z bazami danych • 72.50.Z - Konserwacja i naprawa maszyn biurowych, księgujących i sprzętu komputerowego • 72.60.Z - Działalność związana z informatyką, pozostała • 73.10.G - Prace badawczo-rozwojowe w dziedzinie nauk technicznych • 74.12.Z - Działalność rachunkowo-księgowa • 74.14.A - Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania • 74.20.A - Działalność w zakresie projektowania budowlanego, urbanistycznego, technologicznego • 74.30.Z - Badania i analizy techniczne • 74.40.Z - Reklama • 74.85.Z - Działalność związana z tłumaczeniami i usługami sekretarskimi • 80.42.B - Ks ztałcenie ustawiczne dorosłych i pozostałe formy kształcenia, gdzie indziej niesklasyfikowane | |||
Nr wpisu 20 | Data 27.01.2010 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/790/10/597 |
✓ Dodano Osoby w organach: • IZABELA MARIA TURZA Organ: RADA NADZORCZA ✗ Usunięto Osoby w organach: • JADWIGA MIROSŁAWA CICHOŃ Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 21 | Data 11.08.2010 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/9450/10/649 |
✓ Dodano Osoby w organach: • GRZEGORZ CHUDOMIĘT Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU Dane firmy: Sposób reprezentacji: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST SAMODZIELNIE PREZES ZARZĄDU. ✗ Usunięto Osoby w organach: • JANUSZ SEMENIUK Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES Dane firmy: Sposób reprezentacji: JEDNOOSOBOWO | |||
Nr wpisu 22 | Data 24.11.2010 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/15175/10/716 |
✓ Dodano Osoby w organach: • KRZYSZTOF JAN NOWOSIELSKI Organ: ZARZĄD Stanowisko: WICEPREZES ZARZĄDU | |||
Nr wpisu 23 | Data 03.03.2011 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/1438/11/650 |
✓ Dodano Osoby w organach: • LECH WALAT Organ: RADA NADZORCZA ✗ Usunięto Osoby w organach: • KRZYSZTOF MIROSŁAW JAŁOSIŃSKI Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 24 | Data 10.05.2011 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/4505/11/798 |
✓ Dodano Osoby w organach: • KRZYSZTOF JAN NOWOSIELSKI Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU • JANUSZ SEMENIUK Organ: ZARZĄD Stanowisko: CZŁONEK ZARZĄDU • MIROSŁAW PTASIŃSKI Organ: RADA NADZORCZA ✗ Usunięto Osoby w organach: • GRZEGORZ CHUDOMIĘT Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU • KRZYSZTOF JAN NOWOSIELSKI Organ: ZARZĄD Stanowisko: WICEPREZES ZARZĄDU • LECH WALAT Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 25 | Data 05.08.2011 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/8440/11/260 |
✓ Dodano Osoby w organach: • KRZYSZTOF TOMASZ ZUZAŃSKI Organ: RADA NADZORCZA ✗ Usunięto Osoby w organach: • MIROSŁAW PTASIŃSKI Organ: RADA NADZORCZA | |||
Nr wpisu 26 | Data 13.02.2012 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/1249/12/173 |
✓ Dodano Wspólnicy: • POLSKIE KONSORCJUM CHEMICZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 1.369 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.369.000,00 ZŁ ✗ Usunięto Wspólnicy: • ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN SPÓŁKA AKCYJNA Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 1369 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1369000,00 ZŁ. | |||
Nr wpisu 27 | Data 21.03.2012 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/2869/12/492 |
✓ Dodano Dane firmy: Sposób reprezentacji: JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU Z PROKURENTEM.
JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU ALBO PROKURENT. Zawarcie/zmiana umowy/statutu: AKT NOTARIALNY Z DNIA 22.02.2012R., REP. A: 1288/2012, NOTARIUSZ MARZANNA PAPROCKA, KANCELARIA NOTARIALNA W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, UCHYLONO DOTYCHCZASOWĄ TREŚĆ AKTU ZAŁOŻYCIELSKIEGO I NADANO MU NOWE BRZMIENIE ✗ Usunięto Osoby w organach: • AGNIESZKA LESZCZYŃSKA Organ: RADA NADZORCZA • IZABELA MARIA TURZA Organ: RADA NADZORCZA • KRZYSZTOF TOMASZ ZUZAŃSKI Organ: RADA NADZORCZA Dane firmy: Sposób reprezentacji: DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU ALBO JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU ŁĄCZNIE Z PROKURENTEM. W PRZYPADKU POWOŁANIA ZARZĄDU JEDNOOSOBOWEGO DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ WOLI I PODPISYWANIA W IMIENIU SPÓŁKI UPOWAŻNIONY JEST SAMODZIELNIE PREZES ZARZĄDU. | |||
Nr wpisu 28 | Data 12.04.2012 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/3491/12/914 |
✓ Dodano Osoby w organach: • ARTUR KAZIMIERZ MACIEJCZYK Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU ✗ Usunięto Osoby w organach: • KRZYSZTOF JAN NOWOSIELSKI Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU | |||
Nr wpisu 29 | Data 16.11.2012 | Opis ZMIANA DANYCH W REJESTRZE | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/14284/12/672 |
Nr wpisu 30 | Data 20.11.2012 | Opis WYKREŚLENIE Z KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO | Sąd SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO OP.VIII NS-REJ.KRS/15009/12/978 |
✗ Usunięto Osoby w organach: • JANUSZ SEMENIUK Organ: ZARZĄD Stanowisko: CZŁONEK ZARZĄDU • ARTUR KAZIMIERZ MACIEJCZYK Organ: ZARZĄD Stanowisko: PREZES ZARZĄDU • ROMUALD BOLESŁAW SZCZEPAŃSKI Organ: PROKURENT Stanowisko: PROKURENT Typ prokury: ŁĄCZNA Wspólnicy: • POLSKIE KONSORCJUM CHEMICZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Posiada wszystkie udziały: Tak Udziały: 1.369 UDZIAŁÓW O ŁĄCZNEJ WARTOŚCI 1.369.000,00 ZŁ Kody PKD: • 22.19.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z gumy • 22.29.Z - Produkcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych • 25.11.Z - Produkcja konstrukcji metalowych i ich części • 25.12.Z - Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej • 25.61.Z - Obróbka metali i nakładanie powłok na metale • 25.62.Z - Obróbka mechaniczna elementów metalowych • 25.73.Z - Produkcja narzędzi • 25.91.Z - Produkcja pojemników metalowych • 25.93.Z - Produkcja wyrobów z drutu, łańcuchów i sprężyn • 25.94.Z - Produkcja złączy i śrub • 25.99.Z - Produkcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana • 26.20.Z - Produkcja komputerów i urządzeń peryferyjnych • 26.51.Z - Produkcja instrumentów i przyrządów pomiarowych, kontrolnych i nawigacyjnych • 27.11.Z - Produkcja elektrycznych silników, prądnic i transformatorów • 27.90.Z - Produkcja pozostałego sprzętu elektrycznego • 28.15.Z - Produkcja łożysk, kół zębatych, przekładni zębatych i elementów napędowych • 28.29.Z - Produkcja pozostałych maszyn ogólnego przeznaczenia, gdzie indziej niesklasyfikowana • 29.31.Z - Produkcja wyposażenia elektrycznego i elektronicznego do pojazdów silnikowych • 33.11.Z - Naprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych • 33.12.Z - Naprawa i konserwacja maszyn • 33.13.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń elektronicznych i optycznych • 33.14.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych • 33.20.Z - Instalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia • 42.21.Z - Roboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych • 42.22.Z - Roboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych • 43.11.Z - Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych • 43.12.Z - Przygotowanie terenu pod budowę • 43.21.Z - Wykonywanie instalacji elektrycznych • 43.22.Z - Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych • 43.29.Z - Wykonywanie pozostałych instalacji budowlanych • 46.18.Z - Działalność agentów specjalizujących się w sprzedaży pozostałych określonych towarów • 46.19.Z - Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju • 46.75.Z - Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych • 46.90.Z - Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana • 49.41.Z - Transport drogowy towarów • 61.10.Z - Działalność w zakresie telekomunikacji przewodowej • 61.20.Z - Działalność w zakresie telekomunikacji bezprzewodowej, z wyłączeniem telekomunikacji satelitarnej • 61.90.Z - Działalność w zakresie pozostałej telekomunikacji • 62.01.Z - Działalność związana z oprogramowaniem • 62.02.Z - Działalność związana z doradztwem w zakresie informatyki • 62.03.Z - Działalność związana z zarządzaniem urządzeniami informatycznymi • 62.09.Z - Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych • 63.11.Z - Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność • 68.20.Z - Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi • 69.20.Z - Działalność rachunkowo-księgowa; doradztwo podatkowe • 70.22.Z - Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania • 71.11.Z - Działalność w zakresie architektury • 71.12.Z - Działalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne • 71.20.B - Pozostałe badania i analizy techniczne • 74.30.Z - Działalność związana z tłumaczeniami • 77.33.Z - Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń biurowych, włączając komputery • 77.39.Z - Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane • 82.11.Z - Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura • 82.19.Z - Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura • 85.59.B - Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane • 95.11.Z - Naprawa i konserwacja komputerów i urządzeń peryferyjnych • 95.21.Z - Naprawa i konserwacja elektronicznego sprzętu powszechnego użytku • 95.22.Z - Naprawa i konserwacja urządzeń gospodarstwa domowego oraz sprzętu użytku domowego i ogrodniczego • 95.25.Z - Naprawa zegarów, zegarków oraz biżuterii • 95.29.Z - Naprawa pozostałych artykułów użytku osobistego i domowego Dane firmy: Nazwa: ASTER ZAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Forma prawna: SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Może mieć więcej udziałów: WIĘKSZĄ LICZBĘ UDZIAŁÓW Siedziba - kraj: POLSKA Siedziba - województwo: OPOLSKIE Siedziba - powiat: KĘDZIERZYŃSKO-KOZIELSKI Siedziba - gmina: KĘDZIERZYN-KOŹLE Siedziba - miejscowość: KĘDZIERZYN-KOŹLE Dane o wcześniejszej rejestracji: RHB 3650 SĄD REJONOWY W OPOLU,WYDZIAŁ V GOSPODARCZY Czas na jaki utworzony został podmiot: NIEOZNACZONY Zawarcie/zmiana umowy/statutu: 4.10.1999R,NOTARIUSZ AGATA MISZKIEWICZ-KULA,KANCELARIA NOTARIALNA W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU,REP.A NR 8006/1999, 6.11.2000R,NOT.A.MISZKIEWICZ-KULA,KN W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU
REP. A NR 8162/2000,ZMIANA PARAGRAFÓW:14,22,24,31 UMOWY. Oznaczenie pisma/ogłoszenia: GAZETA WYBORCZA Kapitał zakładowy: 1369000.00 Sposób reprezentacji: JEŻELI ZARZĄD JEST WIELOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU LUB JEDNEGO CZŁONKA ZARZĄDU Z PROKURENTEM.
JEŻELI ZARZĄD JEST JEDNOOSOBOWY, DO SKŁADANIA OŚWIADCZEŃ W IMIENIU SPÓŁKI UPRAWNIONY JEST PREZES ZARZĄDU ALBO PROKURENT. Zawarcie/zmiana umowy/statutu: AKT NOTARIALNY Z DNIA 22.02.2012R., REP. A: 1288/2012, NOTARIUSZ MARZANNA PAPROCKA, KANCELARIA NOTARIALNA W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, UCHYLONO DOTYCHCZASOWĄ TREŚĆ AKTU ZAŁOŻYCIELSKIEGO I NADANO MU NOWE BRZMIENIE Adres - kraj: POLSKA Adres - miejscowość: KĘDZIERZYN-KOŹLE Kod pocztowy: 47-223 Poczta: KĘDZIERZYN-KOŹLE Ulica: MOSTOWA Nr domu: 30G Zawarcie/zmiana umowy/statutu: AKT NOTARIALNY Z DNIA 09.05.2005R., REP.A NR 3147/2005 SPORZĄDZONY PRZEZ NOTARIUSZ DANUTĘ NATKANIEC W KANCELARII NOTARIALNEJ W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU - ZMIANA PAR.: 1,3,6,7,8,9,10,11,12 UST. 1 I UST. 3,M, PAR. 13,14,15 UST. 1 I UST. 3, PAR. 16 UST. 1-3, PAR. 17,18,20 UST. 1, PAR. 21 UST. 1 I UST. 2, PAR. 22 UST. 2, PAR. 24 UST. 3 I UST. 4, PAR. 25 UST. 3, PAR. 27 UST. 1, PAR. 28,29,31,32,34 UST. 1, PAR. 35 UST. 1, PAR. 36,37,40,41,
WYKREŚLONO PAR.: 23,25, UST. 4. Zawarcie/zmiana umowy/statutu: AKT NOTARIALNY Z DNIA 06.01.2003R., KN D. NATKANIEC W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, REP. A NR 64/2003 - ZMIANA PAR. 16, 22, 31 UMOWY SPÓŁKI. Zawarcie/zmiana umowy/statutu: AKT NOTARIALNY Z DNIA 20.02.2003R. SPORZĄDZONY W KN. D. NATKANIEC W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU, REP.A NR 1088/2003 ZMIENIONO PAR. 9, 11 UST. 2, PAR. 17 UMOWY SPÓŁKI. | |||